Hakkımızda - Fason Ambalajlama

Hakkımızda

Biz Kimiz?


Firmamız 2002 yılında kurulmuş olup Promosyon Malzemeleri ve Fason Ambalajlama konularında hizmetlerini sürdürmektedir. Ambalajlama hizmetimizin odaklandığı başlık, dökme şekilde ithal ettiğiniz veya belli bir aşamaya kadar imalatını yaptığınız ürünlerinizin montajlarının yapılması, Blister, Shrink, Sleeve, Zarf Kapama, Paketleme, Elleçleme gibi tekniklerle paketlenmesi, etiketlenmesi ve rafta satışa veya promosyon amaçlı ikincil ürünlerle birlikte dağıtıma uygun forma sokulmasıdır. Eden Ambalaj bu süreçler esnasında ihtiyaç duyacağınız her türlü el işçiliğini, kullanılacak olan karton, vakum, kalıp imalatlarını; sticker, barkod ve kolisinin tedariği gibi uzayıp giden zincirin tüm halkalarını hizmetinin bir bütünü olarak sunmaktadır.

Bünyenizdeki Ambalaj Departmanımız şeklinde gerçekleştireceğimiz iş ortaklığımızla ticaretinize zaman ve maliyet hususlarında ciddi katkılar sağlayabilmekteyiz.
İthalatını, imalatını ve distribütörlüğünü yaptığımız promosyon ürünleri ile ilgili çalışmalarımızı detaylı şekilde incelemek için diğer sitemiz www.edenpromosyon.com‘ u ziyaret edebilirsiniz..

Saygılarımızla;
Ediz BAHAR

İletişim
Call Now Button